. . .

Western Digital rozšiřuje produktovou řadu WD Purple

Kombinace nového pevného disku HDD s kapacitou 18 TB, paměťové karty microSD 1 TB a ověřeného software optimalizovaného pro nepřetržité pracovní zatížení 24/7 přináší kapacitu, výkon a odolnost, která je vyžadována u záznamových zařízení, chytrých kamer, NVR zařízení podporující hluboké učení a aplikací pro analýzu videa.

Společnost Western Digital Corp. dnes oznámila rozšíření produktové řady WD Purple o pevný disk s nejvyšší kapacitou v odvětví 18 TB*, který je určen pro kamerové dohledové systémy DVR a NVR a pro zařízení poskytující analytické zpracování dat. Dále bylo oznámeno uvedení paměťové karty WD Purple SC QD101 microSD s kapacitou 1 TB* určené pro kamery podporující umělou inteligenci.

Tyto nové produkty umožní zákazníkům navrhovat a sestavovat řešení pro celou řadu pracovních zatížení u chytrého videa. Stále více se v tomto odvětví využívá hluboké učení a analytické zpracování dat, všechny disky řady WD Purple díky své optimalizaci napomáhají v minimalizaci ztrát snímků a nežádoucí pixelace, vylepšují celkové přehrávání záznamu a posilují streamování u pracovní zátěže v nepřetržitém provozu 24/7 – od nahrání záznamu přes jeho uložení a dlouhodobé zálohování.

Hardware za hranice možností

Firmware, který používá Western Digital u svých HDD disků WD Purple pro optimalizaci a správu dat, hraje klíčovou roli ve vylepšování systémových možností a také ve správě a řízení aplikací pro chytré video podporující umělou inteligenci. Tato kombinace napomáhá zákazníkům zlepšit výkon, spolehlivost a odolnost a dosáhnout celkově lepšího operačního výkonu a také snížit celkové náklady na vlastnictví. Technologie Western Digital AllFrame™ u pevných disků WD Purple poskytuje extenzivní ukládání do vyrovnávací paměti a streamování, a chrání tak záznam před ztrátou dat a udržuje bezpečné streamování.

Pevný disk WD Purple 18 TB HDD

s nejvyšší kapacitou v odvětví disků pro dohledové kamerové systémy je navržen pro zařízení NVR a aplikace pro analýzu videa a také pro zařízení podporující jednotku GPU pro zajištění videozáznamu v reálném čase a pro jeho následnou analýzu. Nový pevný disk s kapacitou 18 TB nabízí o 28 % více kapacity než předchozí generace a má dostatek ukládací kapacity pro zálohování videozáznamu, poskytování referenčních snímků i metadat a také pro podporu efektivnějšího využití umělé inteligence. Pevné disky WD Purple jsou nyní k dostání v kapacitách 8 až 18 TB, mají technologii AllFrame, která podporuje záznam až ze 64 kamer s HD rozlišením a dalších 32 streamovacích kanálů pro analýzu dat s využitím hlubokého učení.

Paměťová karta WD Purple QD101 1TB microSD

je navržena pro kamery, které podporují umělou inteligenci, bezpečnostní kamery a periferní zařízení. Může sloužit jako primárná úložiště nebo úložiště pro zálohování dat. Využívá technologii Western Digital 3D NAND s 96 vrstvami a poskytuje kombinaci vysoké odolnosti (500 P/E) a kapacity. Nyní je nabízena v kapacitách* 1 TB, 512 GB, 256 GB, 128 GB, 64 GB a 32 GB.

Odolná, s vysokou životností, karta WD Purple microSD odolá nepřiznivým vlivům počasí, vlhkosti a spolehlivě pracuje v rozmezí okolních teplot od -25 do 85 °C. S kompatibilními kamerami je možné využít i nástroj pro monitorování stavu karty, který poskytuje integrátorům a technikům informace o zbývající životnosti a umožní jim předem, pokud je to nutné, provést servisní zásah.

Zdroj informací: https://www.westerndigital.com/

Publikováno dne 16. 10. 2020

Menu