. . .

Flexibilní řídicí systém Siemens LOGO!

LOGO!8 je malé programovatelné relé, které nabízí nespočet možností využití. Díky menším parametrům uvolní místo v rozvaděči dalším komponentům. Základní jednotka obsahuje ethernetový port pro snadné propojení s vaším počítačem. Flexibilní řídicí systém Siemens LOGO! v praxi

Displej se 3 podsvíceními poslouží pro vizualizaci nejen textu. Pokud není velikost displeje dostačující, lze k LOGu přidat text displej nebo panely z řady basic či comfort.

Velkou výhodou systému LOGO! je integrovaný webový server, se kterým dokážeme k systému přistupovat přes webové prostředí jak v lokální síti, tak i z vnější sítě. Nový systém nabízí i webový editor.

Komunikační modul CMR 2000 Vám umožní ovládat LOGO! 8 na dálku pomocí SMS a e-mailu, zasílat aktuální polohu z GPS nebo využít VPN pro vzdálený přístup. Díky modulu CMK2000 se můžete připojit do sběrnice KNX, poslouží tak dobře v oblasti automatizace budov, např. v kamerových systémech, řízení přístupu, klimatizaci vnitřních prostor, osvětlení, stínění či zavlažování prostřednictvím řízení čerpadel.

Zdroj informaci: SIEMENS

Publikováno 28. 07. 2019

Menu