Informace

18.11.2012 18:14

Aktualizace na ANDROID 4.1.1

Jak aktualizovat na Android 4.1.1

Další info

POZOR – TABLET MI PRÁVĚ NABÍDL AKTUALIZACI NA ANDROID 4.1 – PRÁVĚ JEJ STAHUJI, TAK DOUFÁM, ŽE VŠE PROBĚHNE BEZ PROBLÉMU! Aktualizováno – Tablet má Android 4.1.1.

 

 

A je zde velká změna – NYNÍ MÁME O 2 OBRAZOVKY MÉNĚ. TJ. KDISPOZICI POUZE 3.

 

Napsal jsem dotaz výrobci, zda je již uvolněna aktualizace na nový systém, nebo bude teprve uvolněna, momentálně mi Tablet hlásí, že je zastaralý, ale žádné aktualizace nejsou k dispozici. – Aktualizace je již k dispozici. Výrobce mi také poslal email s odkazem na jejich web, že byla uvolněna aktualizace.( Aktualizace: 25.11. 2012 )

Jen připomínám, že jsem tento tablet zakoupil v Alza.cz

Tablet při režimu spánku zatuhl-displej skvrny při zatlačení-reklamace-výměna za nový kus-při prvním spouštění nebyl průvodce nastavením, ve foitogalerii byli nějaké fotky a videa z kamery – tedy evidentně tablet někdo používal( balení-obal mírně poškozený )-zatím vše funguje-jako technik ho dnes důkladně otestuji a zítra případně směr alza a vrácení peněz!

 

Nový kus ( teblet ) jsem již otestoval, různé hry, tablet dva dny v režimu spánku ( uzamčený ) s tím, že občas jsem ho odemkl a zase zavřel bez zamrznutí. Bohužel jsem na poprvé narazil na špatný kus, tento je v pořádku…..

Tablet jsem nechal během noci na adaptéru v síti a zatím stále funguje, žádná chyba. Během večera instalace několika aplikací a her. Další věc, které jsem si všiml, že po připoojení k počítači a kopírování do tabletu jde mnohem rychleji než u reklamovaného kusu – nový kus cca.  7Mb/s, vadný a reklamovaný kus cca. 500Kb/s

Což je opravdu velký rozdíl!

 

 

Jinak pro informaci pro ty, kteří by si ho rádi pořídili a stále se nerozhodli, tak je perfektní. Displej i když to není IPS je poměrně dost dobrý a krásně čitelný. Celý systém pracuje svižně a jediné co mi u tohoto tabletu chybí je bluetooth a je opravdu velká škoda, že ho nemá.

3D akcelerace funguje jak má, paměťová karta MikroSD je funkční bez problémů…. Připojení k PC bez problému i pod Windows 8, který používám. Na chatě jsem otestoval i připojení pod Windows 7 ( Win 7,8 X64 ). Načte se paměť tabletu i paměťová karta….

 

 ZAJÍMAVÉ: jELIKOŽ JSEM NEMĚL DOSTATEČNĚ NABITOU BATERII, TAK JSEM NEJPRVE DAL TABLET NA ADAPTER AVŠAK POZDĚJI MI TO ANI V ANGLICKÉM ROZHRANÍ AKTUALIZACI NENABÍDLO. ( Je možné, že aktualizace stále nebila uvolněna. Uvidíme za několik dnů. NA BALENÍ JE VŠAK ŠTÍTEK S AKTUALIZACÍ NA NOVÝ SYSTÉM ).

PŘI MOŽNOSTI AKTUALIZOVAT SYSTÉM SE ZOBRÁZÍ HLÁŠKA: ZAŘÍZENÍ JE ZASTARALÉ – NEJSOU KDISPOZICI ŽÁDNÉ AKTUALIZACE.

 

RECENZI se pokusím napsat co možná nejdříve, ale nejprve dokončím recnzi 2 na SGS 3 ( Právě dokončena – 25.11. 2012 ). Děkuji za pochopení….