. . .

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

WESTERN DIGITAL ROZŠIŘUJE PRODUKTOVOU ŘADU WD PURPLE

WESTERN DIGITAL ROZŠIŘUJE PRODUKTOVOU ŘADU WD PURPLE

Společnost Western Digital Corp. dnes oznámila rozšíření produktové řady WD Purple o pevný disk s nejvyšší kapacitou v odvětví 18...

FNIRSI-1013D A JDS6600 GENERÁTOR FREKVENCE

FNIRSI-1013D A JDS6600 GENERÁTOR FREKVENCE

První test generátoru frekvence JDS6600 na tomto osciloskopu. Fotografie z testu najdete v celém článku do kterého bude brzy vloženo...

Vítejte na webu jvelektronika. Věřím, že zde naleznete co hledáte …

Vítejte na stránkách JVELEKTRONIKA.

Na webu jvelektronika jsou elektroschémata a recenze vč. možnost přehrávat videa přímo na stránce. Elektrotechnické výrobky jsou zaměřeny na začínající elektroniky a pro děti ZŠ.

Naleznete tady, ale i novinky ze světa elektrotechniky a tak už Vám nic důležitého neunikne.

Z HISTORIE WEBU JVELEKTRONIKA: Web jvelektronika běžel pod jiným jménem na swebu již od roku 2006, později web fungoval na estranky.cz, dále několik let běžel na webnode.cz a zde již byl web pojmenován jvelektronika, tento název přetrval a je odvozen od mého jména.

Od roku 2013 funguje web jvelektronika.cz na vlastní doméně a webhostingu, web se dále vylepšuje a od roku 2013 se změnil 5x vzhled celého webu až do současné podoby ( 2020 ) a byla přidána opět možnost komentářů na úvodní stránce po registraci.

Jako první v ČR a SR jsem založil na GOOGLE+ ( SPOLEČNOST GOOGLE 02. 04. 2019 UKONČILA PROVOZ G+ ) skupinu pod názvem: Elektrotechnika, BASTLENÍ a IT. Postupem času se stala největší komunitou v ČR a SR, která se zabývala elektrotechnikou, bastlením atp. Bohužel, jako celá sociální síť a komunita se rozštěpila na různé sociální sítě. Já vytvořil skupinu na MeWe, Facebooku a nově i na DISCORD, tyto skupiny se Vám zobrazí po kliknutí na ikonu sociální sítě na pravé straně webu.

Dne 14. 09. 2019 jsem nastartoval nový projekt, který má za cíl sjednotit co nejvíce lidí nejen ze skupiny na zesnulém G+, ale všechny techniky, bastlíře, programátory a elektrotechniky z ČESKA A SLOVENSKA. Vytvořil jsem server pod názvem ELEKTROTECHNIKA A BASTLENÍ na webu DISCORD, který má skvělou výhodu, protože má aplikaci pro Windows i Android a IOS, nebo může běžet v internetovém prohlížeči. Zde je pozvánka pro všechny, kteří se elektrotechnice věnují, nebo věnovat chtějí:

https://discord.gg/GJSEdNT

EMAIL pro dotazy a připomínky: jvelektronika@tiscali.cz

Nové články: Nový plazmonový čip pro ultra rychlý přenos dat světlem.

NOVÉ VIDEO: První test osciloskopu s dotykovým displejem FNIRSI-1013D.

NOVÉ VIDEO: ESP32-CAM WiFi + Bluetooth Camera Module, Arudino weather stations

NOVÉ VIDEO: Lumia 950XL, BOOST MY PC 2020 a Ryzen 9 .

Dne 19. 9. 2020 aktivován protokol HTTPS pro web jvelektronika.

 

Poslední aktualizace: 25. 10. 2020

Menu