Informace

26.11.2012 07:03

Sony Xperia T ( LT 30p )

Telefon s verzí firmware 9.1.A.1.141 se již neseká, sice se mi již stalo, že se jednou telefon restartoval, ale to bylo při náročnější úloze a telefon byl navíc dva dny již zapnutý. Tento firmware mám již několik měsíců a zatím naprostá spokojenost avšak se již těším na Android 4.3 přímo od Sony a budu doufat, že přinese alespoň některé vymožensti software jako má Sony Xperia Z.

 

Nový firmware s označením 9.1.A.1.140, který měl opravit chybu v hudebním přehrávači sice opravil, ale je zde jiná chyba, při aktualizaci informací o skaldbách se po chvilce telefon sekne a musí se provést reset na tvrdo ( tlačítko vypínání a volume zesílení hlasitosti ).

 

 

Během zítřka provedu reinstalaci na čisto, aby byl systém ne aktualizovaný z předchozí verze, ale aby byl nový.

Opět se telefon seknul a tentokrát při hraní téměř nenáročné hry. Při aktualizaci dvou aplikací se telefon sám resetoval. Během dvou dnu se mi telefon sekl na tvrdo 5x a musel jsem provést soft reset.

 

Nový firmware s označením 9.1.A.1.140, který měl opravit chybu v hudebním přehrávači sice opravil, ale je zde jiná chyba, při aktualizaci informací o skaldbách se po chvilce telefon sekne a musí se provést reset na tvrdo ( tlačítko vipínání a volume zesílení hlasitosti ). Další informace v MENU/XPERIA T/DALŠÍ INFORMACE.

 

Telefon se hned po aktualizaci po spuštění sekl, což není nic neobviklého, ještě tentýž den, se mi 1x sekl a 1x restartoval. Dnes zatím drží, několik hovorů a sms, hraní her, internet a instalace aplikací.

Více zde:

Telefon je bezvadný. Prozatím uvedu hlavně to, že zvukový výstup reproduktoru, kteří kritizují snad ve všech recenzí já tedy rozhodně kritizovat nebudu. Zvuk je výborný – basy i výšky – pro srovnání jsou zvuky mnohem lepší než u SGS3, Xperia S a N500.

Telefon jsem aktualizoval na nejnovější software…. Nahrávání a přehrávání videa bez problému stejně tak jako focení.

Brzy pořídím fotografie v plném rozlišení a vložím je do fotogalerie.. … .. .. Jelikož zatím není vhodné počasí tak fotografie budu muset vyfotografovat bohužel později.

 

POZOR: Rozhodl jsem se udělat videorecenzi na tento telefon…..

 

 

Brzy další info…. ( Poslední aktualizace 30. 8. 2013 )